21 May
21May

BE'Academy Avcılar şubesinde, moda dünyasının öncülerinden Hidayet Uluğ'un katılımıyla gerçekleştirdiğimiz Türban Tasarımı Workshop'u büyük bir coşkuyla tamamlandı! Etkinliğimiz, hem öğretici hem de ilham verici anlarıyla katılımcılardan tam not aldı.

Yaratıcılığın zirvesine çıkan Hidayet Uluğ, türban tasarımının sırlarını paylaşarak katılımcıları adeta birer tasarımcıya dönüştürdü. Herkes kendi tarzını yansıtan eşsiz tasarımlar ortaya koyarken, Uluğ her katılımcıya birebir mentorluk yaparak yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı oldu. Kişisel stil ve renk uyumu üzerine verdiği ipuçları, herkesin tasarımlarına yeni bir soluk getirdi. Sıcak ve samimi bir atmosferde geçen workshop'ta, katılımcılar hem eğlendiler hem de çok şey öğrendiler. Uluğ'un güler yüzü ve pozitif enerjisi, etkinliğin en özel yanlarından biriydi.


Bu unutulmaz günü bizimle paylaşan tüm katılımcılarımıza yürekten teşekkür ederiz. Hidayet Uluğ'a, engin bilgi ve tecrübelerini bizlerle paylaştığı için minnettarız. Sizlerin ilgisi ve coşkusu sayesinde etkinliğimiz bu kadar özel ve anlamlı oldu.

Yorumlar
* Bu e-posta internet sitesinde yayınlanmayacaktır.