11 Mar
11Mar

İstanbul Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsü kariyer günlerinde öğrencilerin ilgisini çeken standımızda, güzellik, saç ve kişisel bakım alanında eğitimler veren kurumumuzun sunduğu kariyer imkan ve programları tanıtıldı.


Standımızı ziyaret eden öğrencilere üniversitede aldıkları akademik mesleki eğitime ek olarak güzellik alanında alacakları eğitimlerle ister hobi olarak isterlerse de gelişen güzellik endüstrisi içinde profesyonel olarak yer alabilecekleri eğitim fırsatları anlatıldı.

Standa yoğun ilgi gösteren öğrenciler, kariyer günlerinde ilk defa bir güzellik okulu gördüklerini ve bunun güzellik sektörüne ilgi duyanlar için gerçekten faydalı olduğunu vurgulayıp, kurs hakkında daha fazla bilgi edinmek istediklerini belirttiler.


Standımız, yüzlerce öğrencinin ilgisini çekti ve BE’nin sertifikalı eğitmenlerle sunduğu Güzellik Uzmanlığı Kursları, Cilt bakımı kursu, Protez tırnak kursu, Kalıcı Makyaj Kursu, Profesyonel makyaj kursu alanlarında yüz yüze ve çevrim içi interaktif dersler, staj imkanları, iş yerleştirme desteği vb. olanaklar katılımcılar arasında canlı bir etkileşim sağladı.


Daha fazla bilgi için www.beacademy.com.tr adresinden veya sosyal medya hesaplarından bize ulaşabilirsiniz.


BE’ Academy Güzellik kursu, üniversite kariyer günlerinde öğrencilere ilham verdi ve kariyerlerine yönelik yeni fırsatlar keşfetmelerine yardımcı oldu.

Yorumlar
* Bu e-posta internet sitesinde yayınlanmayacaktır.