23 Mar
23Mar

Özellikle sahne makyajı konusunda bir dünya markası olan Kryolan spesifik ürünlerini ve makyaj uygulamalarını öğrencilerimizin yakından tanıması için yaptığımız etkinlik 23 Mart 2024 tarihinde Gebze BE'Academy şubesinde Makyaj bölümü öğrencilerimiz, mezunlarımız ve makyaja ilgi duyan katılımcıların yoğun ilgisi ile gerçekleştirildi.


BE'nin gelenekselleşen Workshop kültürünün bir devamı niteliğinde yapılan etkinlikte markanın en popüler ürünleri ve yeni geliştirdiği ürünlerle canlı model üzerinde uygulama gerçekleştirildi.

Markanın Nişantaşı şubesi baş makyözü tarafından yapılan canlı model uygulaması oldukça ilgi çekti. Tüm katılımcıların Kryolan'ın en popüler ürünlerinden biri olan Supracolor serisini birebir uygulama imkanı bulduğu etkinliğimiz BE' nin diğer şubelerinde devam edecektir.


Özellikle BE'Academy Makyaj bölümü mezunlarımız etkinliği çok yararlı bulduklarını dile getirdiler. Etkinlik katılımcılarına Kryolan mağazalarında indirim tanımlandı ve katılımcılara KRYOLAN & BE'Academy katılımcı sertifikaları verildi.

Yorumlar
* Bu e-posta internet sitesinde yayınlanmayacaktır.